Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Lynchův Twin Peaks

Lynchův Twin Peaks

Seriál Hollywood - prolomení kódu
série: 1, epizoda: 18
délka: 32:50

hlasovalo: 5, hodnocení: 3,4

V zrcadlovém světě Twin Peaks Davida Lynche se sbíhají okultní filozofie tibetského buddhismu a gnostických mýtů. Jay Dyer a Jay Weidner zkoumají podivné prostředí prezentované Davidem Lynchem, aby odhalili vyšší jazyk použitý k vyjádření duality, ve které všichni žijeme. Můžeme to považovat za duchovní válku mezi silami světla a temnoty, kdy se snažíme procházet světy metafyzična a fyzična.

Upozornění uvádí: Jay Dyer a Jay Weidner
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics