Vodnář   24.1.2018   Milena

Les Rendlesham: Tři zvláštní noci

Les Rendlesham: Tři zvláštní noci

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 4
délka: 32:27

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,5

Zvláštní události v lese Rendlesham v prosinci 1980 se v hlavních UFO komunitách staly velmi známé. Méně známé jsou osobní příběhy a oficiální zprávy podané lidmi, kteří byli svědky světel během těch zvláštních nocí. Linda Moulton Howeová začíná rozsáhlé odhalování týkající se těchto události na základně RAF Bentwaters/Woodbridge, které zahrnuje její osobní rozhovory s očitými svědky, hypnotické sezení s kontaktovanou osobou Johnem Burroughsem, a vyšetření oficiálních zpráv od těch, kteří tam byli.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

ten

Neděle 12.3.2017, 09:53:18, vložil/a: lospavolos

přehrávač je hroznej,na jednom ntbku(Google Chrome) se mi to seká,na druhym(IE7) to nejde ani spustit

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics