Vodnář   24.1.2018   Milena

Les Rendlesham: Navázání kontaktu

Les Rendlesham: Navázání kontaktu

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 5
délka: 30:11

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,7

Linda Moulton Howeová pokračuje ve vyšetřování zvláštních událostí v lese Rendlesham v prosinci roku 1980. Tentokrát se dozvíme o důsledcích fyzického kontaktu s mimozemským plavidlem, které zažil jeden z vojáků umístěných na základně. Přítomnost tohoto plavidla byla potvrzena vyšetřovacím týmem, který byl další ráno vyslán na místo. To, co se té noci stalo Johnu Burroughsovi, zůstává nejasné, ale podrobnosti jeho zkušenosti se konečně odhalují během další hypnózy, která ho vzala zpět k jeho osudovému setkání.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics