Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Les Rendlesham: Binární vzkazy rozluštěny

Les Rendlesham: Binární vzkazy rozluštěny

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 7
délka: 28:22

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,7

Odhalení incidentů na základně RAF od Linda Moulton Howeové dochází k překvapujícímu závěru s prozkoumáním binárních vzkazů od rotmistra Pennistona po jeho kontaktu s mimozemským plavidlem v lese Rendlesham. Možná více překvapující než zvláštní nuly a jedničky jsou vzkazy po přeložení binárního kódu do angličtiny. Tyto vzkazy odhalují, proč tito zvláštní návštěvníci přišli na naši planetu.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 1

Miluji vás všechna a moc děkuji

Neděle 2.4.2017, 09:23:51, vložil/a: bedolive

smile

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics