Střelec   18.12.2017   Miloslav

Léčivé drahokamy s Jamesem Tyberonnem

Léčivé drahokamy s Jamesem Tyberonnem

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 35
délka: 1:00:20

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,8

Drahokamy jsou rozhodně krásné, ale u vzhledu jejich úžasnost nekončí. Geolog James Tyberonn diskutuje o spletité sféře mocných kamenů, drahokamů a nerostů naší planety. Odhaluje důležité kameny pro léčení a vedení. Tento hluboký rozhovor s Reginou Meredithovou byl původně vysílán 24. července 2013. James Tyberonn 33 let pracoval jako profesionální inženýr a geolog. S hlubokou láskou pro půdu a zájmem o duchovno a metafyziku se věnoval intenzivnímu studiu různých disciplín. Jako "občan světa" svůj život zasvěcuje sdílení duchovna a posvátným vědeckým informacím, které obdržel od archanděla Metatrona.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Esoterické léčení
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics