Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Léčení

Léčení

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 8
délka: 58:28

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,5

Hlavní energie našeho bytí je ve zdravém stavu, když proudí. Neúmyslně tento proud energie blokujeme. Proudění této energie je zásadní pro udržení zdravého stavu bytí. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme obnovit zdravý smysl rovnováhy, harmonie a klidu v sobě a ostatních obnovením přirozeného proudu energie. Poté nabízí čtení duší živému studiu. Mitra se znovu napojí na starého studenta jménem Tommyho. Chce předat zprávu a léčení pro jeho matku a sestru. Poté otec Mitry přichází se zprávami pro ni. Nevlastní matka přichází k členu publika a přichází společně s otcem. Žádají o předání tradice stříhání papírových panenek. Poté její manžel Robert říká, že se stará o jejich syna a omlouvá se za to, jak se k ní v životě choval. Bonnie a její matka se napojuje na svého přítele Kipa, který náhle zemřel. Vyjadřuje svou vděčnost za jejich přítomnost v jeho životě. Nejdůležitější zprávy souvisí s pokračováním v životě a odpoutání se od ztrát v minulosti. Amy se napojuje na svého otce, který vyjadřuje své obavy z ohledem na její starosti. Také má obavy o její matku, která mluví s mrtvými lidmi.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics