Vodnář   24.1.2018   Milena

Kvantovaný rudý posuv

Kvantovaný rudý posuv

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 23
délka: 31:14

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,8

Naše zkoumání kontroverze rudého posuvu začíná být zvláštnější, jak se dozvídáme, že změny v rudém posuvu naznačují průřez alternativních rovin existence. Práce Dr. Williama Tiffta pomáhá znovu potvrdit, že rudý posuv není míra vzdálenosti. Zjistil, že rudý posuv v galaxiích a kvazary mají určité hodnoty namísto náhodně rozmístěných hodnot, jak předvídá konvenční věda. Důsledky tohoto objevu poukazují na to, že rudý posuv je kvantovými energetickými úrovněmi, které označují různé roviny existence v našem vesmíru.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics