Vodnář   24.1.2018   Milena

Kosmické náboženství rudého posuvu

Kosmické náboženství rudého posuvu

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 19
délka: 30:56

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,4

Hlouběji se ponoříme do vědeckých teorií rudého posuvu a jak naznačuje údajné rychlosti galaxií a ostatních nebeských objektů. Tato teorie je často vnímaná jako svatá pravda v oblasti astronomie. Nicméně její původce Sir Edwin Hubble pochyboval účinnost této techniky. V průběhu let se tato teorie tak zaryla do moderní astronomie, že jen málo lidí si dovoluje ji zpochybnit. Důkazy těch, kteří se o to odvážili, mohou zničit tuto vedoucí ikonu astrofyziky.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics