Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Kolektivní vědomí a Mandelův efekt s Corey Goodem

Kolektivní vědomí a Mandelův efekt s Corey Goodem

Seriál Buzzsaw
série: 1, epizoda: 10
délka: 28:34

hlasovalo: 22, hodnocení: 5,0

Lidstvo si teprve začíná uvědomovat tvůrčí moc svého kolektivního vědomí, čehož se Cabal nejvíce bojí. Corey Goode vysvětluje, že jak se více lidí začíná probouzet, stav naší reality se stává tvárný. Někdy to vede k Mandelově efektu. Tento posun ve vědomí a nestálost v realitě se stává bitevním polem pro mimozemské síly. Některé chtějí vidět suverenitu lidstva, jiné chtějí zneužít našich přirozených tvůrčích schopností. Kolektivně musíme usilovat o to se dostat do optimální časová reality.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

dakujem

Úterý 10.1.2017, 12:19:15, vložil/a: lorana

dakujem za tento vyborny diel smile
*) titulky sa uz nezasekavaju a video ide bez problemov

Kvalita

Středa 11.1.2017, 12:50:00, vložil/a: CZK24

Bohužel, něco se zřejmě stalo, protože je to už druhé video, na které nejde koukat. Video se neustále zastavuje a vypadá to, jako by se přehrávalo po určitých sekvencích a některé sekvence z toho vypadávají. Dokonce třeba i stitulky (pokud tam trvaly příliš krátce). Když to video stopnu, tak vidím, jak se začne načítat na té liště pod ním. Načte se asi tak na 3 minuty (ale bez těch sekvencí) a pak když to pustím, tak to jede tak rychle, že nestačím číst titlulky. Když ťuknu na klávesu, abych si to zastavil, tak se další tři vteřiny nic neděje. To samé při puštění to taky má 3 sec. zpoždění.
     Pro porovnání jsem si vytvořil nové okno a pustil si tam nějaké video ze Seznamu a to jelo úplně normálně bez "zaklopýtnutí".
     Přitom slyším, jak se v počítači něco roztočí do vysokých otáček, což při provozu na jiných stránkých nečiní. Mám pocit, že to nějak souvisí s tím, že Google nějak dal Wilckoka do klatby a vygumoval ho i z Wikipedie.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics