Střelec   18.12.2017   Miloslav

Kdo byl Halton Arp?

Kdo byl Halton Arp?

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 21
délka: 31:51

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,6

David Wilcock vysvětluje, jak práce Haltona Arpa může být zásadní pro budoucnost vědecké historie lidstva, pokud jeho vědecky nekonvenční představy budou kdy přijaté. Galileo Galilei ve své době přednesl vědeckou teorii, která se vymykala přijímaným představám fungování vesmíru. Téměř ho to stálo život. Život Haltona Arpa možná není v ohrožení, ale možná ohrožuje své živobytí se svými kosmologickými modely založenými na odlišném pohledu na rudý posuv.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics