Vodnář   24.1.2018   Milena

John F. Kennedy a tajný kosmický program

John F. Kennedy a tajný kosmický program

Seriál Hluboký vesmír
série: 2, epizoda: 1
délka: 30:56

hlasovalo: 25, hodnocení: 5,0

Byl John F. Kennedy zabit, aby zůstal tajný kosmický program skryt před zrakem veřejnosti? Možná byl Lee Harvey Oswald obětním beránkem, jak to o sobě tvrdil. Na povrchu se objevily mnohé teorie zabývající se vraždou prezidenta a jejími motivacemi. Následujte náš tým výzkumníků, jak pečlivě stopuje dokumenty odkrývající tuto záhadu. Díky novým detailům je patrná spoluúčast leteckého průmyslu a spletitá vodítka spojená s Kennedyho smrtí indikují maskování zvláštního pozorování na Maurey Island roku 1947.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics