Vodnář   24.1.2018   Milena

Jednoduché metody detoxu

Jednoduché metody detoxu

Seriál Tajemství zdraví
série: 1, epizoda: 10
délka: 30:36

hlasovalo: 5, hodnocení: 5,0

Většina z nás každý den z jídla a prostředí vstřebává tisíce zdraví škodlivých toxinů. Když tyto toxiny naše těla znečistí, náš vnitřní samoléčebný mechanismus se vypne a naše tělo ovládnou degenerativní zdravotní problémy. Mike Adams a Dr. Ed Group nám ukazují metody, jak můžeme přirozeně a jemně detoxikovat své tělo, abychom vyčistili své systémy a vyřešili příčinu špatného zdraví.

Upozornění uvádí: Mike Adams a Dr. Ed Group
žánr: Přednáška
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics