Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Intimní frekvence s Ellen Eatoughovou

Intimní frekvence s Ellen Eatoughovou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 25
délka: 59:31

hlasovalo: 4, hodnocení: 3,5

Sexuální terapeutka Ellen Eatoughová je na misi pomoct uzdravit rozsáhlé kulturní zranění, které typicky rozděluje naši sexualitu a duchovní životy. Ellen v tomto rozhovoru sdílí jedinečný a praktický přístup k sexu, který vás inspiruje prozkoumat svůj sexuálně spirituální potenciál. Ellen Eatoughová praktickými způsoby pomáhá lidem dosáhnout naplňujících intimních vztahů a extatického milování. S téměř 30 letou zkušeností v holistickém zdraví také tvoří produkty a programy, které zahrnují zvuk, barevné světlo a jemné energie na pomoc lidem uvolnit sexuální a vztahová zranění, což podporuje hlubší intimitu a integraci jejich sexuality a spirituality.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics