Vodnář   24.1.2018   Milena

Informátoři odhalují mimozemský boj o budoucnost lidstva

Informátoři odhalují mimozemský boj o budoucnost lidstva

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 3
délka: 29:22

hlasovalo: 14, hodnocení: 4,6

Kontakt s mimozemskými bytostmi a prosáklé informace od informátorů odhalují, že tajná válka mezi interplanetárními civilizacemi na naší planetě přetrvává. Jedna strana chce umožnit vývoj našeho vědomí, aby se sjednotilo s božským polem. Druhá strana chce tomuto vývoji zabránit, aby pokračovala ve svých operacích. Lidstvo se tudíž nachází chycené v existenční krizi mimozemského původu. Linda Moulton Howeová zanalyzovala pokračující binární komunikace přes seržanta CJe a informace získané skrze vzdálené pozorovatele jako je Lyn Buchanan. Podává zprávu o čtyřech klasifikacích mimozemských bytostí a jejich konkrétních motivacích v této pokračující tajné válce.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics