Vodnář   24.1.2018   Milena

Ilumináti a mimozemský světový řád s Lenem Kastenem

Ilumináti a mimozemský světový řád s Lenem Kastenem

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 10
délka: 28:10

hlasovalo: 20, hodnocení: 4,6

Existuje tajná historie, která byla před drtivou většinou lidstva ukryta. Len Kasten vypráví o mimozemském světovém řádu, který zde působí tisíce let a je utajován lidmi, kteří z těchto tajemství mají největší zisky. Říkáme jim ilumináti. Postupně se tato tajemství dostávají na veřejnost, a lidé se začínají probouzet. Naše hlavní výhoda nad těmito utajenými režimy kontroly je naše vědomí. Tím, že znovu získáme svou vědomou suverenitu, můžeme dosáhnout vyšších dimenzí za hranice kontroly tohoto vládnoucího mimozemského světové řádu.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics