Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Genialita autismu se Suzy Millerovou

Genialita autismu se Suzy Millerovou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 29
délka: 1:00:04

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,8

Autismus byl označen za vývojovou poruchu, ale badatelka Suzy Millerová říká přesný opak. Uspořádání energie je klíčové k pochopení spletitostí a záludností autistického stavu. Millerová říká, že jsou tyto děti skrytí géniové naší budoucnosti. Suzy Millerová 22 let pracovala jako specialistka na řeč a poté založila Awesomism Certification Process. Teď hovoří národně a mezinárodně, vzdělává rodiče a profesionály v rámci duchovních nadání autistických dětí a učí, jak tyto dary využívat k dalšímu rozvoji.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Esoterické léčení
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics