Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Galaktické energetické zóny

Galaktické energetické zóny

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 24
délka: 30:22

hlasovalo: 7, hodnocení: 4,3

Práce Dr. Williama Tiffta vysílá vlny neklidu skrze astrofyzikální komunitu a mnoho vědců se spojilo, aby vyvrátili jeho představy o rudém posuvu. Všichni ale neuspěli. Po prozkoumání tisíců nebeských těles došli k závěru, že je vskutku jen šest kvantovaných vrcholů v hodnotách rudého posuvu, což nadále potvrzuje Tifftův kontroverzní model galaktických energetických zón. Těchto šest energetických stavů si téměř můžeme představit jako energie čaker, které různým oblastem galaxií dávají energetická centra, která sahají od nižších po vyšší vibrační stavy.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics