Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Galaktická geometrie, 1. část

Galaktická geometrie, 1. část

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 15
délka: 31:19

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,6

Viděli jsme, že určité frekvence zvuku pohybují prachovými částicemi v tekutině do geometrických tvarů. Zajímavé je, že vesmír pohybuje super galaxiemi a mlhovinami velmi podobně. Jakoby časoprostor byla tekutá látka a vibrace v této tekutině se chovaly jako vesmírný tlukot srdce, který navádí veškerou hmotu do dokonalých geometrických vzorců. Opakované příklady této galaktické geometrie můžeme vidět i ve vzorcích v mnohých kruzích v obilí.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics