Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Foton: Semeno vesmíru

Foton: Semeno vesmíru

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 6
délka: 31:26

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,9

Jak už nyní chápeme, že pyramidy dokážou sbírat a zaměřovat fotony ve své geometrické struktuře, nadešel čas, abychom si ukázali, co je foton, a jak představuje semeno vesmíru. David Wilcock pokládá základy pro nadcházející větší diskuzi, ze které se dozvíme o povaze vesmíru, který se fraktalizoval z původního fotonu. Než se pustíme do podrobného vědeckého zkoumání, ukážeme si, co nám říká Zákon Jednoty o původu našeho vesmíru.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics