Střelec   18.12.2017   Miloslav

Falešné vlajky a změna režimu

Falešné vlajky a změna režimu

Seriál Falešné vlajky
série: 1, epizoda: 7
délka: 33:33

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,6

Richard Dolan objasňuje kroky využívané k dosažení revoluce v zahraničních zemích a k zavedení přívětivé vlády. To se stane zřejmé, jak detailně popisuje události po 2. světové válce, kdy Spojené státy dohnaly falešné vlajky k dokonalosti, aby dosáhly změn režimu v mezinárodním měřítku. Vidíme, jak proběhla operace Ajax v Íránu, Invaze v zátoce Sviní a operace Mongoose na Kubě společně s událostmi vedoucími k válce ve Vietnamu. Varuje nás, že kdykoliv má vláda v úmyslu napadnout jinou zemi, musíme se hluboce nadechnout a zkoumat, co se skutečně děje.

Upozornění uvádí: Richard Dolan
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics