Vodnář   24.1.2018   Milena

Éra falešných vlajek

Éra falešných vlajek

Seriál Falešné vlajky
série: 1, epizoda: 1
délka: 28:29

hlasovalo: 24, hodnocení: 4,8

V této úvodní epizodě Falešných vlajek nás Richard Dolan provede tou strašlivou masovou manipulací a osvobodí nás od okovů lží a podvodů. Neustálý příval špatných zpráv lidem vštěpuje, že je normální žít ve světě plném teroru a traumatu. Cítíme se tedy beznadějně a zmateně. Tak je to ale schválně. Jak se dozvíme o historii a implementaci tajných operací a propagandy, staneme se silnějšími, abychom mohli bojovat o své místo ve světě.

Upozornění uvádí: Richard Dolan
žánr: Přednáška
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics