Vodnář   24.1.2018   Milena

Duchovní svět

Duchovní svět

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 6
délka: 49:30

hlasovalo: 6, hodnocení: 5,0

Vaše fyzická existence je nejměnší a nejhustší část vašeho bytí. Jak dokončíte všechny lekce duše ve svém životě, opustíte tento fyzický svět a vrátíte se ke svému životu v duchovním světě. James Van Praagh vysvětluje, co duchovní svět skutečně je, a nabízí cestu poznání k lepšímu pochopení života na druhé straně závoje, než nabídne čtení duší pro živé studio. Deborah se znovu napojí na svou dceru, o kterou přišla ve vlakové nehodě. Vypráví jí o detailech svého úmrtí a nabízí radu, jak mohou zůstat v kontaktu. Betsy se znovu napojí na svou matku, která za života byla velmi módní a vyjadřuje, že je v duchovním světě znovu krásná. Předává zprávu celému publiku. Kim a její matka se znovu napojí na obě své manžely a několik členů rodiny. Přichází důležité zprávy o odpuštění, odpoutání se a lekcí duše.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Duchovný svet

Pondělí 8.5.2017, 12:22:40, vložil/a: tula

Ďakujem za toto video, aj ja mávam v sebe tieto otázky, kde sú po smrti moji rodičia, atď

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics