Vodnář   24.1.2018   Milena

Dotazy diváků: Znovuobjevení lidské historie

Dotazy diváků: Znovuobjevení lidské historie

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 20
délka: 29:30

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,7

Gregg Braden odpovídá na vaše dotazy týkající se historie lidstva, odkud pocházíme a kam můžeme směřovat. Navzdory společné shodě ve vědeckých komunitách nám důkazy ukazují, že lidská civilizace je mnohem starší než se předtím myslelo. Když začneme na základě důkazů tvořit nový příběh, než abychom se snažili nutit důkazy, aby zapadly do přijímaného příběhu, spatříme větší obraz lidského potenciálu. To, kým věříme, že jsme v příběhu, který nám říkali, a který není pravdivý – musíme znovu objevit to, kým jsme.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Rozhovor
kategorie: Antropologie
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics