Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Dotazy diváků: Do jádra Učení moudrosti

Dotazy diváků: Do jádra Učení moudrosti

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 6
délka: 40:19

hlasovalo: 18, hodnocení: 4,9

V této speciální epizodě si dáme pauzu od našeho intenzivního zkoumání vědy galaktické geometrie, abychom vám přinesli nějaké důležité otázky od diváků. Tři hosté se přidají k Davidu Wilcockovi ve studiu ve snaze získat hlubší vhledy do tématů, které jsou v jádru celého pořadu. Získáme lepší pochopení toho, co souvisí se vzestupem, jak můžeme proces urychlit, a jakou roli v tom hrají civilizace vnitřní Země. David odhaluje to, co se děje s technologickými pokroky, které jsou současně zakázané, ale hrají zásadní roli pro budoucnost lidstva. Součástí této budoucnosti je náš ekonomický systém, který momentálně prochází velkou změnou.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

David W. a Zákon jednoty

Středa 8.11.2017, 20:01:46, vložil/a: tula

tam bude omyl v rokoch, kde Dávid hovorí kedy začal čítať Zákon jednoty, namiesto r. 1966 zmena na 1996

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics