Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Dotazy diváků, 7. část

Dotazy diváků, 7. část

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 15
délka: 27:00

hlasovalo: 23, hodnocení: 5,0

Corey a David se hlouběji dostávají do odhalení kosmických rozměrů, aby zodpověděli na dotazy diváků. Corey tentokrát vysvětluje, co ví o umělé gravitaci na vyspělých kosmických plavidlech. Víme, že reptiliáni mají zákeřné plány pro lidstvo, ale na nějaké úrovni existence jsme všichni jednota. Jak se tedy můžeme bránit před jejich devastací, aniž bychom lidstvu způsobili větší škody? Navíc zjistíme, co se děje s poutníky, jejichž mise byly MILAB ovládnuty.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics