Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Dotazy diváků, 5. část

Dotazy diváků, 5. část

Seriál Odhalený vesmír
série: 6, epizoda: 17
délka: 32:41

hlasovalo: 33, hodnocení: 5,0

Máte otázky a Corey Goode má odpovědi. Tentokrát odpovídá na otázky o původu MILAB, a jak vybírají lidi do toho programu. Jak můžeme pomoct alianci bytostí sfér? Zajímalo vás někdy, jestli byl Corey nahrazen? Navíc se dozvíme o detailech politiky vnitřní Země, kořenových jazyků nasazených na odlišných planetách, a Corey s Davidem se také vyjadřují k posledním komentářům Dr. Stevena Greera na jejich osobu.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

Mám takový dojem,

Sobota 31.12.2016, 17:14:30, vložil/a: velkyfunky

že dnes z Corryho a Davida vyzařovalo určité napětí. Přeju jim hodně dobré vůle a sil. A Jardovi taky. Šťastný nový rok ! Všem ! 

Re: Mám takový dojem,

Pondělí 2.1.2017, 21:52:15, vložil/a: Bird44

Aby nevyzařovalo..., Wilcock vs. Greer to je takovej nemilej rozkol, ale na kritiku se musí reagovat.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics