Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Dotazy diváků, 12. část: Potlačená odhalení a koordinované komunikace

Dotazy diváků, 12. část: Potlačená odhalení a koordinované komunikace

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 13
délka: 26:28

hlasovalo: 31, hodnocení: 5,0

Otázky neustále přicházejí a David s Coreym znají všechny odpovědi. V médiích se objevily nové informace, ale vše náhle utichlo. Existuje pro to důvod. Jak můžeme sdělení Blue Aviánů předávat nové generaci? S Anshary a jinými bytostmi, které oslovují lidstvo, jak poznáme rozdíl mezi vlastními myšlenkami a skutečnou telepatickou komunikací? Existují pozitivní plazovci a jak poznáme, zda jsme se přesunuli do jiné časové přímky? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více právě teď.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

Poznámka k titulkům

Pátek 3.11.2017, 14:26:09, vložil/a: DAceV

Dobrý den,

malá poznámka k titulkům. V čase 2:20 se baví Cory a David o tom, že katalyzující událost bude pravděpodobně nějaké hnutí proti vládě. A že vypuštění informací o Antarktidě bude vládě (Cabale) sloužit jako zbraň k hromadnému odklonění pozornosti,  (weapon of mass distraction). Což je špatně přeloženo jako zbraň hromadného ničení (weapon of mass destruction). Výslovnost je stejná, ale podle kontextu je jasné jak je to myšleno.. Já jen aby nedošlo k nějakému nedorozumění :)

Mayská loď

Úterý 7.11.2017, 14:27:40, vložil/a: Katuska

Chtěla bych se podělit o jeden postřeh. Corey vypráví o mayské lodi, která je jakoby vyrobena z jednoho kusu skály a vzpomněla jsem si na jeden díl Ericha von Danikena, kde ukazuje letecké snímky z Nascy, které nebyly zpřístupněny široké veřejnosti a na kterých je velký kus uříznuté hory. Dodnes se spekuluje o důvodu tohoto nálezu. Možná souvislost???

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics