Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Děti, jídlo a chemikálie s Robyn O

Děti, jídlo a chemikálie s Robyn O'Brienovou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 23
délka: 1:00:33

hlasovalo: 3, hodnocení: 5,0

Co se skrývá v jídle našich dětí? Robyn O'Brienová popisuje nebezpečí chemikálií v jídle našich dětí, a co můžeme udělat, abychom své rodiny ochránili před přísadami v naší zásobě jídla. Bývala analytička potravinového průmyslu, stratég, autorka a matka čtyřech dětí, Robyn O'Brienová přináší vhledy a detailní analýzu svého výzkumu na dopad, jaký globální potravinový systém na naše zdraví. Je považovaná za odbornici na zdraví dětí a je zakladatelku vizionářské organizace AllergyKids, která se zaměřuje na obnovení integrity zásob jídla a zdraví dětí.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics