Střelec   18.12.2017   Miloslav

Dekódování Velké sfingy

Dekódování Velké sfingy

Seriál Starověké civilizace
série: 1, epizoda: 7
délka: 27:19

hlasovalo: 17, hodnocení: 5,0

Velká sfinga v Gíze, nejstarší známý monument ze starověkého egyptského světa, stojí jako symbol tajemných záhad čekající na své odhalení. Mohla by být pravda o naší minulosti a Enkiho vědění ukryta ve starověké komoře nacházející se pod tlapou onoho velkého zvířete? Zkoumáme hromady důkazů a čelíme protichůdným závěrům, abychom se pokusili stanovit stáří a dekódovali původní účel.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Starověký původ
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Felines

Pondělí 4.12.2017, 00:06:31, vložil/a: Lucie_Novakova

A jak stará by byla Sfinga, kdyby se v době vzniku koukala na souhvězdí Lyry, odkud pocházejí Feliňané (bytosti s hlavami velkých koček)? Třeba by to vyšlo do doby před poslední dobou ledovou. (?)

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics