Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Dávné knihy kouzel a politický vliv s Peterem Levendou

Dávné knihy kouzel a politický vliv s Peterem Levendou

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 13
délka: 36:31

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,2

Peter Levenda odhaluje, že politické síly, které dlouho vládly populacím planety, získaly vedení skrze kontakt s vyššími bytostmi. Když se podíváme na mytologii z Řecka a Egypta jako na příběhy o kontaktu, začneme získávat chápání toho, jak tyto síly ovlivnily lidskou společnost. Dávné knihy kouzel obsahují mystickou techniku používanou k navázání kontaktu s bytostmi, které ovlivňují každý aspekt naší společnosti od náboženství po tajné kosmické programy.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics