Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Co vám doktoři neříkají s Lynne McTaggartovou, 2. část

Co vám doktoři neříkají s Lynne McTaggartovou, 2. část

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 40
délka: 59:09

hlasovalo: 3, hodnocení: 5,0

V druhé polovině rozhovoru s novinářkou a obhájkyní zdraví Lynne McTaggartovou se pustíme do některých větších problémů okolo dnešní mainstreamové lékařské komunity. McTaggartová má ke zdraví ucelený přístup, věnuje se tématům, jako je rakovina prsu, kontroverzní rozhodnutí Angeliny Jolie, význam genetických ukazatelů a skryté pravdy za vakcínami. Lynne McTaggartová je investigativní novinářka, autorka a mluvčí, jejíž přednášky a semináře transformovaly životy tisíců lidí po celém světě. Je také uznávanou hlasatelkou a objevila se v mnoha národních televizích a rádiových pořadech. Charakteristickým znakem její práce je vyčerpávající výzkum produkující vědou podložené objevy ve světě vědy, duchovna a zdraví.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics