Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Cesta duše

Cesta duše

Seriál Arcanum
série: 2, epizoda: 12
délka: 37:01

hlasovalo: 2, hodnocení: 4,5

Každý z nás je na cestě osobní transformace, která může vyvrcholit vzestupem duše. Tato cesta transformace v mnohých ohledech zrcadlí cestu hrdiny, jak ji popsal Joseph Campbell. William Henry mluví o dvanácti fázích cesty hrdiny, kterými popisuje Hymnu perly, což je gnostický text, který popisuje sestup Tomáše do pozemských sfér a testy, které vedou k jeho vzestupu zpět do nebeských sfér.

Upozornění uvádí: William Henry
žánr: Přednáška
kategorie: Esoterika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics