Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Červí díry a odtržené civilizace s Markem McCandlishem

Červí díry a odtržené civilizace s Markem McCandlishem

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 24
délka: 29:56

hlasovalo: 27, hodnocení: 5,0

Mark McCandlish odhaluje detaily z pozorování UFO, která používají červí díry v naší atmosféře k přepravě. Corey Goode doplňuje detaily za teorií a technologii používání takových transportačních způsobů. K jednomu takovému setkání došlo v 60. letech, kdy letoun B-52 narazil na obří plavidlo ve tvaru disku, které se dematerializovalo do zářivého portálu na noční obloze. Také prozkoumáme počátek a růst odtržených civilizací, které se usadily na Antarktidě a na lokacích mimo tuto planetu.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 1

Odhalení

Pátek 16.6.2017, 10:56:03, vložil/a: Pepa151

Zdravím všechny  pravdu hledající příznivce tohoto skvělého pořadu. Sleduji každý díl a celkem by mě zajímalo, co se děje kolem odhalení technologií? Nějak se o tom mlčí!! Nemáte někdo nějaké zajímavé informace?

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics