Střelec   18.12.2017   Miloslav

Budoucnost lidstva, část 1

Budoucnost lidstva, část 1

Seriál Myšlenkový posun
série: 1, epizoda: 3
délka: 1:07:08

hlasovalo: 8, hodnocení: 1,9

Svět zažívá pokroky technologií a růst populace v nebývalém měřítku. Pokud máme zajistit budoucnost lidstva, musíme se těmto změnám přizpůsobit a radikálně změnit to, jak naše ekonomie ovlivňuje životní prostředí. Abychom lépe pochopili, co leží před námi, Daniel Pinchbeck mluví se třemi podnikateli, kteří už přetvářejí ekonomickou filozofii. Howard Bloom nabízí jedinečný pohled na zhodnocení environmentálních a ekonomických výzev, kterým lidstvo čelí. Možná budeme muset přijmout přesně to, co nás učili nesnášet. Dále se pak připojí k Miki Agrawalové a Amber Lasciakové, aby probrali své úspěchy v nové ekonomické filozofii. Následuje horlivá diskuze o důležitosti prožívání svých vášní tak, aby to inspirovalo i druhé a pozitivně ovlivnilo svět.

Upozornění uvádí: Daniel Pinchbeck
žánr: Rozhovor
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics