Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Britská utajení: Od UFO po UAP

Britská utajení: Od UFO po UAP

Seriál Lovec pravdy
série: 1, epizoda: 10
délka: 41:56

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,5

Organizace v americké vládě nejsou jediné zapletené do rozsáhlého spiknutí za účelem ukrytí mimozemské přítomnosti na Zemi. Linda Moulton Howeová vysvětluje, že oddělení britské vlády aktivně pracovala na utajení události a důsledků incidentu v lese Rendlesham. Z těch agentur prosákly dokumenty včetně zpráv o neionizačním záření vycházející z UFO, které způsobuje ztracený čas, ztrátu paměti a poškození tkáně. Nikdo jiný možná netrpěl více než John Burroughs, jehož lékařské záznamy byly utajeny poté, co byl vystaven tomuto záření. Byl třeba zásah dvou amerických senátorů, než konečně získal lékařskou pomoc, kterou potřeboval.

Upozornění uvádí: Linda Moulton Howe
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics