Střelec   18.12.2017   Miloslav

Boží otisky

Boží otisky

Seriál Více než mýtus
série: 1, epizoda: 3
délka: 26:31

hlasovalo: 16, hodnocení: 4,6

Od kruhů v obilí k obrovským kamenným formacím, Erich von Däniken odhaluje známky toho, že se na Zemi delší dobu vyskytovaly pokročilé bytosti. Když se mezi námi v pradávných dobách bohové pohybovali, zanechali zde své otisky. Mimozemské bytosti prohledávaly krajinu kvůli potřebným zdrojům a primitivní civilizace se snažily tyto projevy pokročilé technologie co nejlépe napodobit. To by mohlo být hlavní příčinou vzniku takových nalezišť, jako jsou obrazce na planině Nazca v Peru. Jak jsme postoupili do moderní doby, jsou tyto celosvětově rozšířené kruhy v obilí vlastně důkazem o přítomnosti těchto bohů?

Upozornění uvádí: Erich von Däniken
žánr: Přednáška
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics