Vodnář   24.1.2018   Milena

Bankovní reforma s Ellen Brownovou

Bankovní reforma s Ellen Brownovou

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 15
délka: 57:23

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,0

Je poslední recese důkazem, že je načase přehodnotit privatizaci bankovnictví? Reformátorka Ellen Brownová vysvětluje, proč státy potřebují získat zpět kontrolu nad naším neklidným peněžním systémem. Ellen Hodgson Brownová je amyrická právnička a autorka, která se od roku 2008 stala peněžní reformátorkou, převážně díky své knize „The Web of Debt“. Také napsala několik knih o alternativní medicíně.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics