Vodnář   24.1.2018   Milena

Babylonská věž

Babylonská věž

Seriál Starověké civilizace
série: 1, epizoda: 4
délka: 26:29

hlasovalo: 15, hodnocení: 4,6

Legendy říkají, že jazyk kdysi sjednotil celé lidstvo, ale hrubý omyl zapříčinil rozpad této jednotné síly. Výzkumníci zjistili, že většina moderních jazyků skutečně koření v jednotné matrixové řeči. Mohlo by se jednat o mateřský jazyk a dar pradávných bohů, kteří byli u zrodu lidstva a počátku starověkých civilizací? Porozuměním moci a objevením tohoto starověkého zakázaného jazyka možná zjistíme, že je návrat k jednotě cestou jednotlivce, přičemž může být velmi rozmanitá.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics