Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Astrální projekce a naše místo ve vesmíru s Williamem Tompkinsem

Astrální projekce a naše místo ve vesmíru s Williamem Tompkinsem

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 16
délka: 29:33

hlasovalo: 30, hodnocení: 5,0

William Tompkins měl jako dítě hlavu v oblacích, téměř doslova. Měl jedinečnou schopnost „létat“ do tajných lokací k prozkoumání návrhů pro své modely. Dnes tomuto činu létání říkáme astrální projekce. Corey Goode vzpomíná na své zkušenosti v programu MILAB, kde astrální projekce byla součástí výcviku. Tompkins pokračuje ve svém svědectví a odhaluje, že Měsíc je velící středisko pro desítky mimozemských civilizací, které operují v této části galaxie. Zatímco si můžeme myslet, že jsme jako lidé nějak výjimeční, Tompkins sdílí své chápání toho, kam Země a lidstvo zapadá do zbytku galaxie.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics