Vodnář   24.1.2018   Milena

Aromaterapie s Barry Keepem

Aromaterapie s Barry Keepem

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 21
délka: 1:00:37

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,5

Naučte se základy dávného lékařského umění aromaterapie. Medicínský aromaterapeut Barry Kapp sdílí své podrobné znalosti o léčivé síle esenciálních olejů. Barry Kapp, zakladatel Wisdom of the Earth, je úspěšný léčitel s výcvikem v mnoha fyzických terapeutických metodách. Poté, co studoval aromaterapii v Turecku, Francii a Izraeli, založil praxi medicínské aromaterapie, která používá oleje a jeho intuitivní schopnosti, aby pomáhal klientům s práci na jejich těle a s posunutím se v jejich životě dopředu.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics