Střelec   18.12.2017   Miloslav

Analýza archivu snímků Josepha Skippera

Analýza archivu snímků Josepha Skippera

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 23
délka: 29:09

hlasovalo: 29, hodnocení: 4,9

David Wilcock a Corey Goode prochází snímky od Josepha Skippera, který dal dohromady rozsáhlý archiv neobvyklých rysů z Marsu, Měsíce a zemského oceánského dna. Po dobu, co NASA létala do naší sluneční soustavy, jejich sondy posílaly domů nespočet snímků vzdálených světů. Ale tyto snímky obsahují detaily, které podle lidí na vysokých pozicích jsou nevhodné, aby je veřejnost viděla. Těch pár, kteří vytrvale zkoumali tyto snímky, narazili na intelektuální zlato s objevem neobvyklých rysů, z nichž některé byly záměrně rozmazány.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics