Vodnář   24.1.2018   Milena

Aktualizace 1: Objev

Aktualizace 1: Objev

Seriál Nazca – nové objevy
série: 1, epizoda: 2
délka: 9:42

hlasovalo: 27, hodnocení: 5,0

Filmaři z Gaia se na jaře 2017 přidali k výzkumníkům a vědcům ve vzdálené lokaci nedaleko Nazca v Peru, aby vyšetřili objevené mumifikované tělo. První prozkoumání těla odhaluje překvapivé výsledky, díky kterým je tým zvědavý, co vlastně bylo objeveno. Může tento objev souviset s dávnou kulturou nebo je to důkaz, že mimozemský druh existuje? Gaia bude podávat zprávy o vědecké analýze postupně, jak budou výsledky přicházet.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Archeologie
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics