Vodnář   24.1.2018   Milena

Aktivace samoléčení

Aktivace samoléčení

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 12
délka: 30:22

hlasovalo: 18, hodnocení: 5,0

Nyní se můžeme dozvědět, jak to, co jsme se naučili o spojení srdce a mozku, uplatnit do života a odhalit tajemství samoléčení a prodloužené délky života. Učili jsme se, že život je omezenou kvantitou, což vede k očekávání bezprostřední nemoci a smrti. Ale své myšlení můžete změnit a vnímat život jako vždy obnovující se, a začít žít vitální a produktivní život. Gregg Braden vysvětluje, jak můžete dosáhnout harmonie mozku a srdce k odemčení mechanismů, které vám dávají zdravou a energickou dlouhověkost.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Přednáška
kategorie: Antropologie
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics