Vodnář   24.1.2018   Milena

Ájurvéda s Dr. Nita Desaiovou

Ájurvéda s Dr. Nita Desaiovou

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 22
délka: 32

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,6

Ájurvéda se v Indii používá tisíce let k dosažení zdravého a vitálního stavu rovnováhy těla. Ájurvédská a medicínská doktorka Nita Desaiová mluví o jedinečných principech jógové dávné sesterské vědy. Nita Desai je doktorka holistické medicíny a certifikovaná praktikantka ájurvédy. Má jedinečnou kvalifikaci propojit dávnou moudrost ájurvédy s nejnovějšími lékařskými znalostmi, čímž tvoří komplexní systém osobnostní péče o zdraví. Její cíl je pochopit a léčit hlavní nerovnováhy v těle, než pouze léčit symptomy.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics