Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Více než mýtus

‹ zpět

Epizoda 1: Představení pořadu Více než mýtus

Představujeme nový pořad televize Gaia: Erich von Däniken nás bere za hranice mýtů a legend, aby prezentoval alternativní pohled na historické události, megalitické stavby a archeologické objevy.

více
délka: 1:59

Epizoda 2: Mimozemšťané Starého zákona

Erich Von Däniken zkoumá pasáže z Bible, aby prokázal, že byli bohové a andělé Starého zákona vlastně bytostmi z nebes, které vytvořily život na Zemi a dali lidskému osudu podobu. To, čemu jsme jednou říkali Bůh a andělé, jsou ve skutečnosti mimozemské bytosti.

více
délka: 33:58

Epizoda 3: Boží otisky

Od kruhů v obilí k obrovským kamenným formacím, Erich von Däniken odhaluje známky toho, že se na Zemi delší dobu vyskytovaly pokročilé bytosti. Jak jsme vstoupili do moderní doby, jsou tyto celosvětově rozšířené kruhy v obilí vlastně důkazem o přítomnosti těchto bohů?

více
délka: 26:31

Epizoda 4: Henoch a Velká pyramida

Je možné, že velkého proroka, Henocha, mimozemci vybavili nezbytným věděním pro stavbu pyramid? S Erichem von Dänikenem půjdeme na exkurzi Cheopsovou pyramidou, kdy nám odhalí její záhady.

více
délka: 23:05

Epizoda 5: Andělští mimozemšťané pradávného světa

Znovu se podívejme na prastaré spisy jako Mahábhárata a Bible, abychom vnímali božské zásahy v historických událostech jako mimozemskou aktivitu.

více
délka: 24:18

Epizoda 6: Astronomie doby kamenné

Pokročilý mimozemský druh pomohl pradávným civilizacím postavit kamenné monumenty, které odrážejí periodické pohyby nebe. Pozůstatky těchto astronomických megalitů jsou Stonehenge, dolmen ve francouzské Bretani a Göbekli Tepe.

více
délka: 21:24

Epizoda 7: Hybridní bytosti pradávného světa

Pokročilé mimozemské civilizace manipulovaly s pozemskými druhy, aby vytvořily hybridní bytosti, které děsily lidskou civilizaci. Erich von Däniken říká, že byly vytvořeny k přežití nepříznivých podmínek na jiných světech.

více
délka: 21:27

Epizoda 8: Létající stroje védských bohů

Před dávnými dobami mezi námi sice bohové chodili, ale Erich von Däniken vysvětluje, že také létali vzduchem ve velkých létajících strojích. Možná se nejedná pouze o mytologické příběhy a alegorie, mohou to být skutečná znázornění mimozemských bytostí, které komunikovaly s pradávnými civilizacemi.

více
délka: 26:18

Epizoda 9: Megality a vzkazy bohů

Starověká posvátná místa po celé Evropě jsou záměrně uspořádána dle geometrických linií. Erich von Däniken se domnívá, že se jedná o starověký vzkaz určený pouze vesmírným civilizacím.

více
délka: 21:35

Epizoda 10: Mayské chrámy v džungli

Erich von Däniken odhaluje, že starověcí bohové v mayském světě byly mimozemskými humanoidmíni bytostmi. Vyobrazení těchto bytostí můžeme nalézt po celé Střední Americe na posvátných nalezištích Tikal, Chichén Itzá a Tulum.

více
délka: 31:08

Epizoda 11: Neobvyklé monumenty v Americe

Erich von Däniken nás provází na cestě po starověkých amerických nalezištích, kde megalitické struktury vyobrazují mimozemské bytosti komunikující s kulturami, které předcházely Mayům a Inkům. Nalezneme je na Cestě mrtvých v Teotihuacánu a u pyramid v Tikal.

více
délka: 27:38

Epizoda 12: Mimozemšťané na Zemi

Mohli bychom důkazy, že bohové lidstvo stvořili k obrazu svému, nalézt po celém světě? Erich von Däniken nabízí stopy po tomto kontaktu, které mohou být nalezeny ve spojitosti s jeskynními malbami, sochami a textovými odkazy.

více
délka: 32:34

Epizoda 13: Návrat bohů

Bohy začínáme znát jako mimozemský druh obývající tuto fyzickou sféru. Šíření inteligence může spočívat v úmyslných činech velmi starého a benevolentního mimozemského druhu, který se vrátil.

více
délka: 26:06

Epizoda 14: Erich von Däniken: Muž, mýtus, legenda

Kdo stojí za mýty a legendami? Erich von Däniken nám vypráví, co se dělo před jeho klíčovou prací jménem Vzpomínky na budoucnost. Přeje si změnit ducha času a způsob, jakým přemýšlíme o našem světě.

více
délka: 31:01

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics