Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Učení moudrosti s Davidem Wilcockem

‹ zpět

Epizoda 1: Odhalení kosmického kvantového média, 1. část

Abychom mohli porozumět éterové vědě Dr. Harolda Aspdena, musíme postavit jeho model použitím jeho terminologie. Také si díky tomu můžeme zblízka prohlédnout konstrukci éteru, která má podobné vlastnosti jako tekuté krystaly.

více
délka: 30:21

Epizoda 2: Odhalení kosmického kvantového média, 2. část

David Wilcock předkládá rozsah vesmírných kruhů nalezených v novém, sjednoceném poli teorie. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice.

více
délka: 30:19

Epizoda 3: Kosmické sféry & jednotné pole

David Wilcock mluví o různých kosmických sférách nalezených v nové jednotné teorii pole, která kombinuje éterickou vědu s novými teoriemi rudého posuvu. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice.

více
délka: 29:52

Epizoda 4: Posvátná geometrie hranatého kruhu

Jak pokračujeme ve zkoumání geometrického modelu éteru, dávný symbol objevující se v alchymii a ostatních mystických tradicích se stává zřejmý: hranatý kruh. V těchto posvátných rozměrech najdeme geometrický vztah mezi Zemí a Měsícem.

více
délka: 29:12

Epizoda 5: Posvátná místa a velká kosmická hádanka

Tato tajemství hranatého kruhu byla předávaná vládnoucí elitě dávných civilizací a musela být v průběhu věku předávána tak, aby byla na očích. Tudíž vidíme, že tyto božské rozměry se opakují ve Stonehenge, katedrále Notre-Dame a rozměrech papíru, který dnes používáme.

více
délka: 46:11

Epizoda 6: Dotazy diváků: Do jádra Učení moudrosti

V této speciální epizodě si dáme pauzu od našeho intenzivního zkoumání vědy galaktické geometrie, abychom vám přinesli nějaké důležité otázky od diváků. Tři hosté se přidají k Davidu Wilcockovi ve studiu ve snaze získat hlubší vhledy do tématů, které jsou v jádru celého pořadu.

více
délka: 40:19

Epizoda 7: Obrat magnetického pólu a kosmické sféry

Od nesmírně malých rozměrů kvantového éteru po galaktickou geometrii, vesmír je zaplavený posvátnou geometrií hranatého kruhu. Tohle se odráží v cyklech katastrof a vzestupu, o kterých dávné kultury dávaly vědět skrze esoterické symboly a architekturu.

více
délka: 36:37

Epizoda 8: Galaktická geometrie: Krychle ve vesmíru

Dr. Harold Aspden to předpověděl, je to model v Zákonu Jednoty, a konvenční věda nyní začíná vidět důkazy – galaxie se dokážou spontánně rozmnožovat. Tohle je jen jeden zázrak, který je výsledkem pohybu v našem geometrickém vesmíru.

více
délka: 31:48

Epizoda 9: Searlův efekt

Obrovské efekty vesmírné geometrie, kterou jsme studovali, ukazují dopad změn na galaktické úrovni. Ale co efekty tady u nás doma? Práce Johna Searla využívá tuto geometrie a může změnit naši budoucnost.

více
délka: 33:25

Epizoda 10: Dotazy diváků: Do duše Učení moudrosti

Pár vybraných šťastlivců se připojí k Davidu Wilcockovi, aby spolu odhalili duši Učení moudrosti.

více
délka: 38:05

Epizoda 11: Searlův efekt a vzestup

Prozkoumejte vědecký důkaz vzestupu, jak jej můžeme vidět v laboratoři s generátory Searlova efektu. Vzestup, aktivatce DNA a meziplanetární změny klimatu jsou rázem možné díky energetickým sférám vyzařujícím z galaxie.

více
délka: 31:45

Epizoda 12: Urychlení času

Naše zkoumání geometrie na miniaturních a galaktických úrovních existence začíná dávat smysl, neboť konečně můžeme vidět, jak tato energetická geometrie ovlivňuje planety obíhající Slunce.

více
délka: 34:49

Epizoda 13: Geometrie sluneční soustavy

David Wilcock dává dohromady planetární posvátnou geometrii, kruhy v obilí a dynamiku tekutin, aby nám poskytl detailní pohled na nadcházející meziplanetární změny klimatu.

více
délka: 35:09

Epizoda 14: Kolidující geometrie

David Wilcock vysvětluje multidimenzionální, tetrahedrální geometrii, která je v srdci meziplanetární změny klimatu. Heliosféra kolem naší sluneční soustavy se silně nabíjí prostřednictvím kolize s galaktickým silovým polem.

více
délka: 31:12

Epizoda 15: Důkaz meziplanetární změny klimatu

David Wilcock pokračuje ve svém komplexním zkoumání meziplanetární změny klimatu. Naše sluneční soustava naráží na vysoce nabité energetické mračno, které silně zatěžuje heliosféru a způsobuje katastrofické změny klimatu na Zemi.

více
délka: 31:01

Epizoda 16: Záhada komety Shoemaker-Levy 9

Kolize komety s Jupiterem roku 1994 poskytuje důkazy, že se naše sluneční soustava extrémně nabíjí. Navíc zkoumáme možnost, že byl tento náraz proveden záměrně skupinou zamýšlející nastartovat odhalení.

více
délka: 32:38

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics