Štír   19.11.2017   Alžběta

Učení moudrosti s Davidem Wilcockem

‹ zpět

Epizoda 1: Odhalení kosmického kvantového média, 1. část

Abychom mohli porozumět éterové vědě Dr. Harolda Aspdena, musíme postavit jeho model použitím jeho terminologie. Také si díky tomu můžeme zblízka prohlédnout konstrukci éteru, která má podobné vlastnosti jako tekuté krystaly.

více
délka: 30:21

Epizoda 2: Odhalení kosmického kvantového média, 2. část

David Wilcock předkládá rozsah vesmírných kruhů nalezených v novém, sjednoceném poli teorie. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice.

více
délka: 30:19

Epizoda 3: Kosmické sféry & jednotné pole

David Wilcock mluví o různých kosmických sférách nalezených v nové jednotné teorii pole, která kombinuje éterickou vědu s novými teoriemi rudého posuvu. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice.

více
délka: 29:52

Epizoda 4: Posvátná geometrie hranatého kruhu

Jak pokračujeme ve zkoumání geometrického modelu éteru, dávný symbol objevující se v alchymii a ostatních mystických tradicích se stává zřejmý: hranatý kruh. V těchto posvátných rozměrech najdeme geometrický vztah mezi Zemí a Měsícem.

více
délka: 29:12

Epizoda 5: Posvátná místa a velká kosmická hádanka

Tato tajemství hranatého kruhu byla předávaná vládnoucí elitě dávných civilizací a musela být v průběhu věku předávána tak, aby byla na očích. Tudíž vidíme, že tyto božské rozměry se opakují ve Stonehenge, katedrále Notre-Dame a rozměrech papíru, který dnes používáme.

více
délka: 46:11

Epizoda 6: Dotazy diváků: Do jádra Učení moudrosti

V této speciální epizodě si dáme pauzu od našeho intenzivního zkoumání vědy galaktické geometrie, abychom vám přinesli nějaké důležité otázky od diváků. Tři hosté se přidají k Davidu Wilcockovi ve studiu ve snaze získat hlubší vhledy do tématů, které jsou v jádru celého pořadu.

více
délka: 40:19

Epizoda 7: Obrat magnetického pólu a kosmické sféry

Od nesmírně malých rozměrů kvantového éteru po galaktickou geometrii, vesmír je zaplavený posvátnou geometrií hranatého kruhu. Tohle se odráží v cyklech katastrof a vzestupu, o kterých dávné kultury dávaly vědět skrze esoterické symboly a architekturu.

více
délka: 36:37

Epizoda 8: Galaktická geometrie: Krychle ve vesmíru

Dr. Harold Aspden to předpověděl, je to model v Zákonu Jednoty, a konvenční věda nyní začíná vidět důkazy – galaxie se dokážou spontánně rozmnožovat. Tohle je jen jeden zázrak, který je výsledkem pohybu v našem geometrickém vesmíru.

více
délka: 31:48

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Listopad
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics