Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Tajemství zdraví

‹ zpět

Epizoda 1: Jak rozpoznat a vyhnout se GMO produktům

V této úvodní epizodě Tajemství zdraví odborníci na zdraví Dr. Ed Group a Mike Adams vysvětlují, co jsou GMO, a jak jejich pozměněná struktura je pro lidské tělo toxická.

více
délka: 31:45

Epizoda 2: Falešná jídla odhalena

Co se nachází ve vaší ranní borůvkové koblize? To možná nechcete vědět.

více
délka: 32:47

Epizoda 3: Toxické nápoje odhaleny

Limonáda, mléko, energetické nápoje a kohoutková voda jsou vše převládajícími produkty americké diety. Bohužel jsou pro lidské tělo také toxické.

více
délka: 30:04

Epizoda 4: Odhalení domácího záření

Každý den jsme vystaveni elektromagnetickým polím a záření, a možná o tom ani nevíme – ale efekty tohoto vystavení mohou být škodlivé a dlouhodobé.

více
délka: 30:20

Epizoda 5: Skvělé recepty za použití mixéru

Přírodní a výživná jídla nemusí být složitá nebo časově náročná na přípravu. Dr. Ed Group a Mike Adams v této zábavné a informativní epizodě používají mixér Vitamix a snadno dosupné přísady jako BIO borůvky, banány, oříšková mléka, slunečnicová semínka a jiné, aby vytvořili výživná a chutná jídla za méně než tři minuty.

více
délka: 30:06

Epizoda 6: Detoxifikace vašeho domova

Koberec, barvy a čalounění: tyto věci mohou být základními prvky jakéhokoliv domova, ale mohou být také příčinou řady zdravotních problémů.

více
délka: 30:39

Epizoda 7: Svoboda od fluoridu

Fluorid: veřejný zdravotní úspěch s hazardní kontaminací? Mike Adams a Dr. Ed Group odhalují šokující fakta a statistiky za jedním z amerických nejpřijímanějších přísad.

více
délka: 30:02

Epizoda 8: Skrytá tajemství o záření

Všichni jsme slyšeli o záření, ale kolik z nás dokáže vysvětlit, co to je?

více
délka: 29:34

Epizoda 9: Zásadní změna v jídelníčku

Mike Adams a Dr. Ed Group v této epizodě odhalují překvapivá fakta o každodenních jídlech, které bereme za samozřejmost, a ukazují nám snadno dostupné alternativy.

více
délka: 30:09

Epizoda 10: Jednoduché metody detoxu

Mike Adams a Dr. Ed Group nám ukazují metody, jak můžeme přirozeně a jemně detoxikovat své tělo, abychom vyčistili své systémy a vyřešili příčinu špatného zdraví.

více
délka: 30:36

Epizoda 11: Zdraví domácích mazlíčků

Mike Adams a Ed Group v této informativní epizodě mluví o způsobech, jak můžeme svá domácí zvířata udržet zdravá a šťastná, a zmiňují běžné psí a kočičí nemoci, které lze léžit přirozeně.

více
délka: 30:14

Epizoda 12: Tajemství zdravého domova

Mike Adams a Ed Group mluví o některých z nejtoxičtějších domácích produktů a ukazují nám přírodní alternativy.

více
délka: 28:07

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics