Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Starověké civilizace

‹ zpět

Epizoda 1: Hledání Rajské zahrady

V této úvodní epizodě Starověkých civilizací budeme zkoumat Rajskou zahradu s experty, kteří se přenesli za akceptované příběhy, aby odhalili zapomenutou historii v rámci počátku lidstva.

více
délka: 27:10

Epizoda 2: Gnostické počátky

Objev gnostických textů v egyptském Nag Hammádí změnil to, co víme o starověkém světě. Zároveň objasnil konkurenční koncepty o stvoření a kontrole. Naše zkoumání starověkých civilizací pokračuje a zkoumáme gnostický pohled na svět.

více
délka: 26:17

Epizoda 3: Strom života

Zkoumáme strom života, jak je konceptualizován v mnoha duchovních tradicích, abychom zjistili, že je více než pouhým pronikavým mýtem. V zakódované tradici nacházíme hlubší porozumění toho, jak jsme byli stvořeni, a tajemství k odemčení boží jiskry.

více
délka: 28:37

Epizoda 4: Babylonská věž

Legendy říkají, že jazyk kdysi sjednotil celé lidstvo, ale hrubý omyl zapříčinil rozpad této jednotné síly. Objevením tohoto starověkého zakázaného jazyka možná zjistíme, že je návrat k jednotě cestou jednotlivce, přičemž může být velmi rozmanitá.

více
délka: 26:29

Epizoda 5: Ztracená města pod oceánem

Tajemné záznamy z Egypta, Řecka, Říma a Sumeru vyprávějí překvapivě podobné příběhy o destrukci pokročilých starověkých civilizací. Tato ztracená města skrývají tajemství k prolomení pradávného kódu lidského původu a osudu.

více
délka: 24:09

Epizoda 6: Nové porozumění Velké pyramidě

Naši výzkumníci starověké historie prezentují novou teorii v souvislosti s Velkou pyramidou v Gíze, kterou možná nebudete znát. Největší tajemství možná není skryto v její konstrukci, jedná se o mocné zařízení umožňující oživení bohů.

více
délka: 27:08

Epizoda 7: Dekódování Velké sfingy

Velká sfinga v Gíze, nejstarší známý monument ze starověkého egyptského světa, stojí jako symbol tajemných záhad čekající na své odhalení. Mohla by být pravda o naší minulosti a Enkiho vědění ukryta ve starověké komoře nacházející se pod tlapou onoho velkého zvířete?

více
délka: 27:19

Epizoda 8: Portály do vesmíru

Masivní kamenné monumenty, složitě astronomicky postavené, možná jednou otevíraly portály do vesmíru. Věda prokázala, že magnetická pole pravidelně propojují božská těla, což umožňuje přepravu fyzických objektů.

více
délka: 28:55

Epizoda 9: Vchody do vnitřní Země

Existuje starověký kód poukazující na civilizace uvnitř země, jako Agharta nebo Patala? Ústní tradice domorodých kultur po celém světě odkazují na skutečnost, že hluboko v podzemí vzkvétají vyspělé civilizace.

více
délka: 28:01

Epizoda 10: Mezihvězdné propojení s Göbekli Tepe

Bylo Göbekli Tepe postaveno jako posvátný mezihvězdný portál spojující lidi Země s mimozemskými civilizacemi? Tento nejstarší monument světa byl vybudován v kolébce civilizace a nedávné objevy jsou možná nejsilnějšími důkazy o uvedení lidské civilizace pod nadvládu Anunnaki.

více
délka: 30:27

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics