Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Skrytý původ

‹ zpět

Epizoda 1: Skrytý původ lidstva

Michael Tellinger v této úvodní epizodě nabízí přehled cesty za objevením skrytého původu lidstva a našeho sdíleného osudu. Vše, co nám bylo řečeno o naší historii, je lež. Příběhy, které utváří naši společnost, jsou lži vymyšlené vítězi mnohých válek, ke kterým zde došlo.

více
délka: 25:51

Epizoda 2: Síla zlata

Od chvíle, co se Anunnakiové dostali na naši primitivní planetu, měla tato rasa v úmyslu získat obrovské množství zlata a co největší kontrolu nad nově vznikající lidskou populací. To může být důvod, proč zlato hrálo tak zásadní roli ve vývoji lidských civilizací na Zemi.

více
délka: 28:33

Epizoda 3: Starověké zvuky a symboly

Spousta civilizací napříč věky měla mnoho společných rysů, jako třeba posedlost zlatem a používání podobných symbolů. Převaha zvuku a posvátných praktik a architektonických designů poukazuje na společný původ.

více
délka: 28:12

Epizoda 4: Rezonanční technologie

Jsme zahlceni zvuky, ať jdeme kamkoliv. Zvuk je v našich dennodenních životech tak rozšířený, že si mnozí z nás jen těžko představí, že jednou představoval zdroj velké moci.

více
délka: 21:59

Epizoda 5: Moderní použití posvátné zvukové technologie

Starověké kultury uměly používat zvukovou technologii, protože porozuměly, že základní rezonance hraje klíčovou roli ve stvoření všech věcí. Kdysi časem ztracená byla některá tato uplatnění zvuku znovu objevena Williamem Rifem a Nikola Teslou.

více
délka: 24:26

Epizoda 6: Anomálie a neobvyklé nástroje

Dějepisné knihy chtějí, abychom věřili, že starověké civilizace nemohly mít přístup k vyspělé technologii. Nicméně neobvyklé nástroje nalezené u kamenných kruhů v Jižní Africe nabízí odlišný pohled na schopnosti těchto starověkých civilizací.

více
délka: 30:43

Epizoda 7: Anunnaki a jihoafrické zlato

Michael Tellinger mluví o spojitosti mezi starověkými sumerskými texty a Anunnakiemi s posvátnými nalezišti v Jižní Africe. Objevy Velké Zimbabwe a Dravidiánských dolů mohou potvrdit, co sumerské texty říkají o působení Anunnakiů, ale v Jižní Africe.

více
délka: 29:24

Epizoda 8: Pyramidy, kamenné kruhy a epifýza

Michael Tellinger vypráví o využití záhadných artefaktů, které se našly u pyramid a kamenných kruhů po celém světě a které jsou hádankou i pro nejzkušenější badatele. Když si ale uvědomíme roli zvuku ve starověké technologii, využití těchto nástrojů se stane evidentní.

více
délka: 27:14

Epizoda 9: Adamův kalendář: Kolébka lidstva

Kdysi dávno se na krátký moment nebe setkalo se zemí a dalo tak vzniknout lidské rase. Tato legenda je jedna z mnoha záhad obklopujících Adamův kalendář; z doby, kdy lidé a Anunnakiové žili bok po boku.

více
délka: 37:59

Epizoda 10: Kamenné kruhy v Jižní Africe

Tři nejhojnější materiály nalezené v kamenných kruzích po celém světě jsou také rozšířené a používané v moderní počítačové technologii. Je možné, že do těchto starověkých zdí byly nahrané informace, které jen čekají na to, až budou objeveny?

více
délka: 30:13

Epizoda 11: Soustava obvodů kamenných kruhů

Po rozlehlých savanách Jižní Afriky najdeme bezpočet shluků kamenných kruhů, které jsou všechny propojené kamennými kanály. Pokud každý kruh je zdroj energie, tak se může jednat o obrovské zařízení generující energii, které je schopné pohánět celosvětovou energetickou síť.

více
délka: 30:39

Epizoda 12: My jsme ti, na které čekáme

Uvěřili jsme tomu, že jsme neoddělitelnou součástí obrovského a komplexního systému, který byl navržen tak, aby zlomil vůli i tomu nejodhodlanějšímu vzbouřenci. Spása ale nepřijde ze žádného vnějšího zdroje.

více
délka: 28:19

Epizoda 13: Přechod do systému hojnosti

Michael Tellinger dekódoval symbolismus ve filmech jako je Matrix a Čaroděj ze země Oz, které odkrývají peněžní a právní systémy, které používá globální elita k zotročení světové populace.

více
délka: 30:57

Epizoda 14: Původ peněz

S tím, jak konvenční média zobrazují obrazy války a naprosté chudoby, se zdá, že situace se ve světě stále horší. Michael Tellinger vysvětluje, že tohle je příběh, kterému bankovní elita chce, abyste uvěřili, protože ví, že začíná přicházet o svou moc a kontrolu.

více
délka: 29:35

Epizoda 15: Osvobození se od peněz

Michael Tellinger vysvětluje finanční systémy světa, které z nás dělají poslušnou pracovní sílu. Jednoduše řečeno, peníze neosvobozují, ale pletou se do cesty lidem, aby mohli uskutečnit své sny.

více
délka: 27:14

Epizoda 16: Zavedení filozofie Ubuntu

Michael Tellinger vás vyzývá, abyste se stali zárodkem vědomí ve své komunitě tím, že budete šířit filozofii Ubuntu. Stačí, aby jedna vesnice nebo město zavedlo filozofii Ubuntu do svého systému a svět se změní.

více
délka: 35:55

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics