Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Odhalený vesmír

‹ zpět

Epizoda 1: Průvodce nepozemskými bytostmi

Corey Goode sám vystupuje, aby nám představil různé mimozemské druhy, se kterými se setkal v průběhu své služby u MILAB a tajného kosmického programu. Sledujeme umělecké znázornění těchto bytostí včetně Nordiků, Šedých, hmyzovců, reptiliánů a Ebenů.

více
délka: 36:16

Epizoda 2: Emery Smith — Informátor

Smith, informátor známý jako "Paul," předstupuje, aby odhalil svou práci v tajných biologických zařízeních hluboko v poušti Nového Mexika. Vypráví o svém zasvěcení do tajných vojenských testovacích zařízení, kde byl zaúkolován pitváním mimozemských tkání.

více
délka: 38:35

Epizoda 3: Vnitřní Země v krizi

V přípravě na nadcházejízí solární záblesk frakce vnitřního světa odložily své vzájemné rozdíly, aby vybudovaly superměsto uvnitř dočasné bubliny zkonstruované mimo běžný prostoročas. Corey Goode byl přítomen u finálních jednání.

více
délka: 34:20

Epizoda 4: Operace Chaos

Jistí myslitelé věří, že musejí řád vytvořit z chaosu. Nejprve však musejí stvořit chaos, aby vůbec řád mohl nastat. Začínáme tedy vidět, že je lidstvo zachyceno uprostřed konfliktů mezi různorodými pozemskými a nepozemskými frakcemi.

více
délka: 29:13

Epizoda 5: Podmořské základny

Téměř celou dobu, co tajný kosmický program buduje stanice na vzdálených světech, staví také základny hluboko pod oceány Země. Stále jsou zranitelné pokročilými technologickými útoky, jak pokračuje tajná válka.

více
délka: 25:20

Epizoda 6: Technologie tajné základny

Naše pokračující rozpravy s Emery Smithem nás berou hlouběji do tajných podzemních zařízení v Novém Mexiku, kde mu bylo přiděleno pitvání tkáně podivných těl. Jak se dostáváme hlouběji do jeho příběhu, získáváme detaily v rámci zařízení, technologií a bezpečnostních procedur.

více
délka: 31:43

Epizoda 7: Klony a programovatelné životní formy

Hlásit se k práci v tajném podzemním zařízení není jednoduchý úkol, jak říká Emery Smith, který vypráví o svých zkušenostech s manipulací exobiologickými vzorky o velikosti malých tkání až po plnohodnotné bytosti. Tyto šokující odhalení jsou pouze začátkem nejpodivnějších detailů.

více
délka: 32:28

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics